Об этом редакции сообщили организаторы мероприятия. В анонсе сказано:
"Запоріжці, які ніколи не продадуть своє майбутнє за «бутєрбродик»!
Запоріжці, які люблять своє місто, які хочуть жити в своєму місті!
Запоріжці, які хочуть мати вплив на владу, а не ставати її рабами!
Запоріжці, які дивляться далі біло-синього біл-борду!
Сьогодні Запоріжжя, як ніколи, потребує нашого згуртування. Перспектива повернення «лихих 90-х» стає все реальнішою: чим більше представників донецького олігарха прийде до
Комментариев нет:
Отправить комментарий