Палкін натякнув, що Ахметов не дасть бойовикам грати на "Донбас-Арені"
Геренальний директор "Шахтаря" Сергій Палкін натякнув, що поки "гірники" не повернуться в Донецьк, на "Донбас-Арені" не буде футболу.
Про це він заявив на прес-конференції.
"Натиснути на кнопку і включити лампочки - це не перемога, це взагалі нічого, це смішно. По-справжньому Донбас Арена сяяла, коли була переповнена уболівальниками, коли на ній перемагав
Комментариев нет:
Отправить комментарий